Esame jauni, veiklūs ir veržlūs, kurių netemdo praeities šešėliai ir per ilgus metus susiformavę nomenklatūriniai darbo metodai. Optimistiškai žvelgiantys į šalies, jos gyventojų ateitį. Gyvename Lietuvoje. Gyvename nenuleidę galvos ir rankų. Mums rūpi ir kaip gyvena kiti. Rūpi, kad pirmiausiai oriai gyventume visi. Kiekvienas. Ne politikai ir oligarchai. Rūpi, kad oriai gyventų jaunimas, kurie šiuo metu egzistuoja tik tėvų pagalba.

Tam, kad žmogus jaustųsi oriai, jis turi būti užtikrintas. Tuo, kad būtų užtikrintas, turi pasirūpinti ne tik jis pats, jo artimieji, bet ir valdžia. Jos toks darbas. Tik atliekamas ne taip, kaip turėtų būti.

Tam, kad žmogus būtų užtikrintas, nereikia abstrakčių politikų pažadų rūpintis gerove. To reikia siekti konkrečiais sprendimais ir konkrečiais darbais. Rūpintis, kad kaimo žmogui nereiktų palikus vaikus, šeimą, gimtinę bėgti į užsienį ieškoti geriau apmokamo duonos kąsnio. Rūpintis, kad susirgęs žmogus gautų tinkamą pagalbą. Kad garbaus amžiaus žmogus nebūtų paliktas likimo valiai. Kad jaunimas gautų tinkamą išsilavinimą. Kad bedarbis neskandintų savo nevilties degtinės stiklinėje.

Mes pasisakome prieš vienvaldišką politiką, kurią formuoja kai kurie dabartiniai politikai. Pasisakome prieš politikus, kurie imdami kyšius remia savo politines kompanijas, o pasibaigus rinkimams ir tapus valdininkams iš mūsų, mūsų tėvų bei draugų atima paskutinius centus.

Nepalaikome ir nepalaikysime politikų, kurie šantažu, o neretai ir grasinimais susidoroti ne tik smurtu, bet ir finansiškai nori išlikti valdžioje.
Mūsų valstybėje nepelnytai pamiršta daug žmonių, tačiau mūsų manymu, ypač be dėmesio ir likimo valiai paliktas jaunimas. Pirmiausiai dėl šitos klaidos jauni žmonės – Jūsų vaikai ir anūkai, priversti gyvenimą kurti toli nuo namų – Airijoje, Ispanijoje ar JAV. Beveik kiekvienas turime emigravusių artimųjų, todėl puikiai suvokiame kaip skaudu ir nelengva palikus namus laimės ieškoti dirbant juodą darbą kitame Europos ar net pasaulio gale.

Dar būdami mokiniais ir studentais aktyviai dalyvaudavome moksleivių ir studentų savivaldos veikloje. Kartu su kitais iniciatyviais jaunuoliais kovojome už kokybiškesnį švietimą, už didesnę dalį dėmesio jauniems žmonėms, už geresnes sąlygas. Esame įsitikinę, kad stengiantis galima daug ko pasiekti.

Dabar pats metas pasirūpinti tuo, kad pagaliau Jūsų vaikai turėtų kuo geresnes sąlygas mokytis ir gerai jaustis mokyklose. Pirmiausiai tam reikia normalių darbo sąlygų. Žinau pavyzdžių , deja, retų, kad vienoje kitoje Lietuvos savivaldybėje ši problema jau išspręsta – rekonstruotos mokyklos, įrengtos naujos sporto salės, pasirūpinta, kad kompiuteris, be kurio mūsų ateitis nebeįsivaizduojama, būtų prieinamas praktiškai visiems moksleiviams. Jei tai toje pačioje Lietuvoje sugeba vienas entuziastas, manau sugebėsime ir mes.

Be to, vaikai turi matyti aiškias galimybes, jog baigę mokyklą jie gali įsitvirtinti čia, gali pradėti savo gyvenimą. Turime jiems duoti veiklos, o ne emigracijos pasirinkimą. Juk visi džiaugtumės, kad jauni žmonės, jaunos šeimos, Jūsų vaikai liktų čia, šalia. Kad galėtų likti Lietuvoje, laimingai bei aprūpinti save, savo šeimas, pasirūpinti savo tėvais ir seneliais. Kad galėtų siekti savo tikslų – dirbti, auginti vaikus, kurti verslus.

Šių tikslų bei siekių vedini susibūrėme į Tvarkos ir teisingumo Jaunimo lygą, kurią šiuo metu viršija daugiau nei 200 narių. Esame dėkingi Prezidentui R. Paksui, kad patikėjo mūsų energija bei veržlumu. Prezidento suteiktas pasitikėjimas mūsų veikla leis geriau atstovauti jaunimo problemas.
Jeigu esi iniciatyvus, veržlus, komunikabilus, sąžiningas bei nesusietas interesų grupuočių, kviečiame tapti mūsų nariais.

Daugiau informacijos www.ttjaunimolyga.lt

Tvarkos ir teisingumo jaunimo lygos pirmininkas
LR Seimo narys
Remigijus Žemaitaitis

Bombax Theme designed by itx