Balandžio 2-ąją minima Vaikiškos knygos diena. Į šios dienos paminėjimą įsijungė ir partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus Jaunimo lygos nariai. Dvi savaites jaunimas vykdė akciją ,,Knygos suranda naujus draugus“.

Kaip sakė Prienų skyriaus pirmininkas Vytautas Kamblevičius, akcija buvo sėkminga. Pirmiausiai nustebino, kad į ją aktyviai įsijungė ne tik Prienuose gyvenantis jaunimas. Ypač daug knygelių atkeliavo iš Pieštuvėnų. Anot jas atvežusios Simonos Balčiūtės, galima tik pasidžiaugti jaunų žmonių geromis iniciatyvomis. Labai pasistengė ir kirpyklos ,,Sruogelė“ lankytojai.

Visos surinktos knygelės buvo perduotos Prienų socialinių paslaugų centro mažiesiems lankytojams. Centro direktorė pasidžiaugė, jog galėsianti pasiūlyti vaikams ne tik žaisti žaidimus, bet ir pasinerti į stebuklingą pasakų pasaulį. Gal vis dėl to ir pas šiuos vaikus atskris Merė Popins, gal ir juos Piteris Penas išmokys kautis su piratais, gal ir jiems pavyks patekti į Tiškučio mokyklą ir išsimaudyti aviečių limonado duše.

Tikėdami tokių akcijų sėkme, Jaunimo lygos nariai nusprendė šią akciją būtinai pakartoti. Jei ne šiemet, tai kitais metais.

Balandžio 5, 6 dienomis Prienų skyriaus lygos pirmininkas Mantvydas Prekevičius dalyvavo mokymuose-diskusijoje. Buvo diskutuota ne tik su jaunimu, bet ir su Savivaldybės darbuotojais, savivaldybei pavaldžių įstaigų atstovais. Mokymų metu įvardintos jaunimo problemos Prienų rajono savivaldybėje, diskutuota apie jų atsiradimo priežastis, ieškota galimų sprendimo būdų. Anot pirmininko, tokie mokymai skatina ir stiprina bendradarbiavimo formas tarp valstybinio, nevyriausybinio sektorių jaunimo politikos srityje. Džiugu, kad bus parengtas jaunimo problemų sprendimo planas.

Prienų skyriaus Jaunimo lygos informacija

Comments are closed.

Bombax Theme designed by itx